Posaďte sa, relaxujte a odpočívajte

Kategórie
 
 
 
 
 
 

Posaďte sa, relaxujte a odpočívajte

Odpočinok pre zdravotný personál

Pamätáte si, kedy ste sa cítili úplne zrelaxovaná?
Našťastie, máme pre Vás zopár tipov, ktoré Vám pomôžu preniesť sa z prostredia nemocnice a každodenných povinností do sveta relaxu.

 

1. Nie je nič lepšie ako teplý kúpeľ s morskou soľou, ktorý Vám uvoľní napäté svalstvo a zjemní Vašu pokožku.

Morská soľ

2. Vankúšik na unavené oči vyrobený z ľanu a naplnený aromatickou levanduľou.

Unavené oči

3. Či už čítate, popíjate čaj alebo nerobíte absolútne nič, sviečky s vôňou levandule, rozmarínu a jazmínu sú tými pravými spoločníkmi pri relaxe.

Peace

4. Neviem, čo je lákavejšie, či fakt, že vyhrievací vankúšik môžete použiť na Vaše unavené svalstvo, alebo jeho aromatická vlastnosť - vôňa po čerstvých čučoriedkach a granátovom jablku.
Rozhodnite sama :).

Vôňa

5. Esenciálne oleje sú vynikajúcim zdrojom na odbúranie stresu. Môžete si ich potierať na zápästie, spánky alebo pridať pár kvapiek do kúpeľa. Vyberte si tú pravú vôňu pre Vás. V ponuke sú levanduľové, rozmarínové, kvetinové, citrusové vône a mnoho iných.

Esenciálne oleje

6. Harmanček, levanduľa, mäta, rozmarín a borievky ... to všetko môžete nájsť v hand-made mydle, ktoré využijete pri Vašej aromaterapií. Pomôže upokojiť Vašu dušu a myseľ po bláznivom pracovnom dni.

Hand-made mydlo

7. Elegantné zarámované pripomenutie toho, na čo nemáte zabúdať, keď prídete po náročnej smene domov. Odbúrajte stres a motivujte sa do ďalších dní.

Odbúranie stresu

8. Káva, kniha a deka ... perfektná kombinácia pre Váš voľný čas.

Tak čo, inšpirovali sme Vás? 

Zdroj: http://scrubsmag.com/nurse-bling-sit-back-relax-and-unwind/

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia