Pracovná obuv - Dian

Kategórie
 
 
 
 
 
 

Pracovná obuv - Dian

Symbol pohodlia, dizajnu, zdravia a príklad certifikovanej kvality

. . .

DIAN je popredná španielska spoločnosť, ktorá pôsobí vo výrobnom sektore pracovnej obuvi a je zameraná na zdravotnícku a pracovnú ochrannú obuv.

Pohodlie na pracovisku je hlavným cieľom firmy DIAN, avšak nezabúda ani na bezpečnosť a špecifické anatomické požiadavky. DIAN ponúka riešenie pre každého. Atribút KVALITA JE NAJVYŠŠOU PRIORITOU je prítomný v celom procese výroby topánok, od návrhu až po finálny produkt s jeho povrchovou úpravou.

Spoločnosť DIAN už viac ako 30 rokov vďaka inovatívnym mechanizmom a technológiám  vyvíja a predáva,  vysoko kvalitnú pracovnú obuv, ktorá nielen zdravotníkom poskytuje bezpečie a dôležitý pocit pohodlia.

Viac ako 30 rokov venovaných výrobe pracovnej obuvi.

Design a nezávislosť

Topánky majú pekný avantgardný design, materiály použité na ich výrobu sú vysoko priedušné, podšívka absorbuje vlhkosť a pomáha odparovaniu potu. Vaše nohy sú zároveň  chránené  a v bezpečí.

Bezpečnosť a pohodlie.

Všetky procesy, ktoré sú súčasťou výroby, robia z topánok DIAN maximálne pohodlnú, kvalitnú a bezpečnú obuv. Topánky dokonale plnia úlohy, pre ktoré boli navrhnuté, chránia užívateľa pred bežnými pracovnými rizikami a poskytujú chodidlu pohodlie a komfort.

Pohodlie a sucho pre Vaše nohy

 Vankúšikové vložky, ktoré sa prispôsobia morfológii každej nohy, sú priedušné a majú schopnosť absorbovať vlhkosť, teda udržať chodidlo suché. Antibakteriálna úprava zabraňuje rastu mikroorganizmov a tvorbe zápachu.

Polstrovanie a priľnavosť

Podošva je vyrobená z mäkkých materiálov schopných absorbovať nárazy päty pri chôdzi.

Ploché vankúšiky a veľké drážky na podošve zabraňujú pokĺznutiu na akomkoľvek povrchu, či už mokrom alebo suchom.

Kompletnú ponuku obuvi pre zdravotníkov nájdete tu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia