E-shop v prevádzke, stále doručujeme

Kategórie
 
 
 
 
 
 

E-shop v prevádzke, stále doručujeme

E-shop v prevádzke, stále doručujeme

Vážení zákazníci,

Náš e-shop je stále v prevádzke. Doručovanie prebieha skoro bez obmedzení.

Priebežne pre Vás objednávame a naskladňujeme nový tovar. 

Práve teraz jednáme s našim dodávateľom o dodaní modelov, ktoré bude možné prať až na 95 stupňoch, niektoré budete môcť sušiť aj v sušičke. Týmto sa snažíme pomôcť zamedziť množenie vírusov a baktérií na Vašich pracovných uniformách. Opatrujte sa!

Mimoriadne opatrenia na e-shope a v doprave.

Každá zložka v doručovacom procese berie ohľad na súčasnú situáciu a rešpektuje nariadenia a zvýšené hygienické opatrenia, ktoré pomáhajú znížiť riziko šírenia vírusov a baktérií.

Vaše objednávky spracovávame za sprísnených opatrení, oblečenie vkladáme do vreciek v rúškach a v rukaviciach.

Dopravca si je plne vedomý zodpovednosti a robí maximum možných opatrení na ochranu zdravia v prepravnej sieti a tým aj na ochranu zdravia zákazníkov. Firma GLS tiež podniká všetky potrebné kroky aby zachovala prepravné služby v plnom rozsahu. Napriek tomu proces doručovania balíkov podlieha v dnešnej situácii určitým obmedzeniam.  

Doručovanie balíkov zákazníkovi prebieha štandardným spôsobom, zmena je iba v počte pokusov o doručenie.  V súčasnej dobe je pokus o doručenie IBA JEDEN! Ďalej je nariadené dištančné doručenie – je obmedzený fyzický kontakt medzi kuriérom a príjemcom na nutné minimum. Kuriér (má rúšku) položí balík a odstúpi tak, aby si príjemca mohol skontrolovať neporušenosť obalu. Podpis príjemcu nie je požadovaný. Pri preberaní balíka majte vždy nasadenú rúšku! Ak rúšku nemáte, kuriér je oprávnený proces doručovania prerušiť.

Posielanie balíkov na dobierku je stále možné avšak platiť sa môže iba kartou! Z dôvodu bezpečnosti prosíme a preferujeme platbu dopredu. Ak si predsa zvolíte platbu dobierkou, pripravte si ideálne Vašu platobnú kartu, zaplatíte za tovar pri preberaní. Zatiaľ je možná aj platba v hotovosti, ak sa rozhodnete platiť takto, pripravte si presnú hotovosť! 

V súčasnej dobe sú všetky GLS ParcelShopy z dôvodu nariadenia vlády dočasne uzatvorené. 

Ak ste v karenténe! Čítajte! Ak je to možné, balík presmerujte na inú adresu, napr. člena rodiny alebo známeho. Ak takú možnosť nemáte, informujte o  svojej karanténe kuriéra dopredu, aby bol pri odovzdávaní zásielky zvlášť opatrný. Pred príchodom kuriéra si umyte a vydezinfikujte ruky a majte zakryté ústa aj nos rúškom alebo respirátorom. Prosíme Vás, neobjednávajte si v karanténe balíky na dobierku!

Vážení klienti, spôsob dodania prostredníctvom Zásielkovne je opäť možný.

 Ďakujeme, že rešpektujete vyššie uvedené procesy a mimoriadne opatrenia. Cieľom je maximálne chrániť Vaše zdravie a zdravie všetkých zúčastnených zamestnancov.

Pokiaľ možno, ostaňte v pohodlí Vašich domovov a nakupujte online.

U nás si vyberie skutočne každý. Mnoho farieb, strihov, veľkostí, klasická biela kolekcia a bohatá ponuka potlače, všetko  kvalitné značky ako je:

Cherokee, Dickies, 7days, Dian apod.

Kliknite na  naše akcie, zvýhodnenú ponuku a určite sledujte naše novinky, pretože naskladňujeme nové modely, ktoré v súčasnej dobe určite oceníte! Sledujte nás.

Využite dopravu ZDARMA a možnosť vrátenia tovaru až 60 dní!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia