Milí Stomatológovia, dentálne hygieničky a zubné laborantky

Kategórie
 
 
 
 
 
 

Milí Stomatológovia, dentálne hygieničky a zubné laborantky

Na to, aby sme sa mohli veselo usmievať od ucha k uchu potrebujeme práve Vás. Náš úsmev by bez Vás nebol nikdy tak krásny a dokonalý.

Vďaka nám aj vy môžete v práci vyzerať dokonale. Máme pre Vás úžasné blúzy s potlačou zuby. Vyzerajú super! Je to drobnosť, vďaka ktorej sa budú u Vás pacienti cítiť dobre.

 

Dovoľte nám, aby sme Vám predstavili kolekciu našich blúz, ktorá je akoby šitá na mieru práve pre Vás.

Dámska blúza s potlačou zúbky (kód DK704-DNRU) má “V“ výstrih a dve veľké predné vrecká. Blúza je s krátkym rukávom. Má na bokoch rozparky pre väčší komfort a pohyblivosť. Blúza ma modrý podklad, na ktorom sa nachádzajú obrázky zúbkov, zubných nití, pást a kefiek na čistenie zubov. Blúza je priam stvorená pre stomatológov, dentálne hygieničky a zubné laborantky.

 

 

 

 

V chladnejšom počasí Váš pracovný outfit dokonale doplní dámska blúza s dlhým rukávom  s potlačou zúbky (kód DK306-DNRU), ktorá má zapínanie na cvoky a dve veľké predné vrecká. Na prednom vrecku má otvor na pero. Mikina je s dlhým rukávom a na ramene má pútko, na ktoré si môžete pripevniť menovku. Mikina taktiež ako blúza s potlačou zuby má modrý podklad, na ktorom sa nachádzajú obrázky zúbkov, zubných nití, pást a kefiek na čistenie zubov. Aj táto blúza s dlhým rukávom s potlačou zúbky je priam stvorená pre stomatológov, dentálne hygieničky a zubné laborantky.

 

 

 

 

Dámska blúza s potlačou zúbková víla (kód CK616-TOFR) je blúza klasického strihu s V-výstrihom, dvoma prednými vreckami, vreckom na inštrumenty a bočnými rozparkami pre voľnosť pohybu. Blúza ma tmavý podklad, na ktorom sa nachádzajú obrázky zúbkov, zúbkových víl, hviezdičiek, zubných pást a kefiek. Blúza je vhodná pre pracovníkov v oblasti stomatológie.

 

 

 

 

 

V chladnejšom počasí Váš pracovný outfit dokonale doplní dámska blúza s dlhým rukávom s potlačou zúbková víla (kód CK301-TOFR). Blúza je s dlhým rukávom,  klasického strihu s okrúhlym výstrihom a zapínaním vpredu. Mikina má dve predné vrecká , vrecko na inštrumenty a úpletové manžety. Blúza ma tmavý podklad, na ktorom sa nachádzajú obrázky zúbkov, zúbkových víl, hviezdičiek, zubných pást a kefiek. Blúza je vhodná pre pracovníkov v oblasti stomatológie.

 

 

 

 

Dámska blúza s potlačou „ s úsmevom“ (kód DK704-HALU) je moderného strihu s V-výstrihom, dvoma prednými vreckami, vreckom na inštrumenty a bočnými rozparkami pre voľnosť pohybu. Blúza má šedý podklad, na ktorom sa nachádzajú usmievavé zúbky, zubné pasty, zubné nite, srdiečka a veľa smiechu. Táto veselá blúza je vhodná pre stomatológov, dentálne hygieničky, zubné laborantky a personál pracujúci na oddelení stomatológie.

 
 
 
Bonus klub
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia