Scrubsmag - blog | medical-uniforms

Kategórie
 
 
 
 
 
 

E-shop v prevádzke, stále doručujeme

E-shop v prevádzke, stále doručujeme

Vážení zákazníci,

Náš e-shop je stále v prevádzke. Doručovanie prebieha skoro bez obmedzení.

Priebežne pre Vás objednávame a naskladňujeme nový tovar. 

Práve teraz jednáme s našim dodávateľom o dodaní modelov, ktoré bude možné prať až na 95 stupňoch, niektoré budete môcť sušiť aj v sušičke. Týmto sa snažíme pomôcť zamedziť množenie vírusov a baktérií na Vašich pracovných uniformách. Opatrujte sa!

 

Pracovná obuv - Dian

Pracovná obuv - Dian

Symbol pohodlia, dizajnu, zdravia a príklad certifikovanej kvality

. . .

DIAN je popredná španielska spoločnosť, ktorá pôsobí vo výrobnom sektore pracovnej obuvi a je zameraná na zdravotnícku a pracovnú ochrannú obuv.

Pohodlie na pracovisku je hlavným cieľom firmy DIAN, avšak nezabúda ani na bezpečnosť a špecifické anatomické požiadavky. DIAN ponúka riešenie pre každého. Atribút KVALITA JE NAJVYŠŠOU PRIORITOU je prítomný v celom procese výroby topánok, od návrhu až po finálny produkt s jeho povrchovou úpravou.

Spoločnosť DIAN už viac ako 30 rokov vďaka inovatívnym mechanizmom a technológiám  vyvíja a predáva,  vysoko kvalitnú pracovnú obuv, ktorá nielen zdravotníkom poskytuje bezpečie a dôležitý pocit pohodlia.

 

Vyhodnotenie vianočnej súťaže

VIANOČNÁ SÚŤAŽ UKONČENÁ!

V dňoch 25.11.2019 – 20.12.2019 prebiehala vianočná súťaž o hodnotné ceny.

Ďakujeme všetkým, ktorí sa zapojili do našej súťaže a všetkým výhercom gratulujeme.

Budeme Vás kontaktovať cez zadaný mail.

 

Vianočná súťaž o 12 hodnotných cien

VIANOČNÁ SÚŤAŽ O 12 HODNOTNÝCH CIEN

SÚŤAŽÍME O
2 x POUKÁŽKU V HODNOTE 60€
+
10 x BLÚZA PODĽA VLASTNÉHO VÝBERU


TRVANIE SÚŤAŽE: 25.11.2019 – 20.12.2019


PODMIENKY SÚŤAŽE:
STAČÍ REGISTROVAŤ VÁŠ EMAIL A BUDETE ZARADENí DO LOSOVANIA O HODNOTNÉ CENY V CELKOVEJ HODNOTE VIAC AKO 520€

ŠANCU MÁ NAOZAJ KAŽDÝ

LOSUJEME 20.12.2019

VÝHERCOV BUDEME KONTAKTOVAŤ PROSTREDNÍCTVOM ZADANÉHO PLATNÉHO E-MAILU. KOMPLETNÝ ZOZNAM VÝHERCOV BUDE ZVEREJNENÝ NA STRÁNKACH:
www.medical-uniforms.sk/scrubsmag/vianoce2019.sk
www.medical-uniforms.cz/scrubsmag/vanoce2019.cz
 (ZVEREJNÍ SA IBA KRSTNÉ MENO + MESTO)

 

 

 

Garancia výmeny tovaru do 31.1.2020

NAKÚPTE DARČEKY UŽ TERAZ
S GARANCIOU VÝMENY DO 31.1.2020!

 

Vyhodnotenie letnej FOTOSÚŤAŽE

Milí súťažiaci,

 Prinášame Vám vyhodnotenie VEĽKEJ LETNEJ SÚŤAŽE 
LETO v „UNIFORME“

 Zatiaľ sme ROZDALI 6 BLÚZ PODĽA VLASTNÉHO VÝBERU.


 

 

Fotosúťaž LETO V „UNIFORME"

Rozdávame 12 výhier v celkovej hodnote 450€.


Veľká letná fotosúťaž LETO V "UNIFORME“ trvá v termíne 15.7. – 31.8.2019

Je to jednoduché:

Byť fanúšikom našich stránok na Facebooku, alebo sledovať naše stránky Instagramu
Nahrať Vašu fotografiu a vyplniť formulár
Hlasovať za fotografiu

 FOTOSÚŤAŽ TU:


Hlavné výhry:
1.    cena: Poukážka na nákup oblečenia a doplnkov v hodnote 75€
2.    cena: Poukážka na nákup oblečenia a doplnkov v hodnote 50€
3.    cena: Poukážka na nákup oblečenia a doplnkov v hodnote 40€
Ceny pre náhodne vylosovaných.
1.  - 3.  cena: Poukážka na nákup oblečenia a doplnkov v hodnote 40€

Výhra na každý týždeň:
6x cena: blúza podľa vlastného výberu z e-shopu www.medical.uniforms.sk

Viac informácií a štatút súťaže nájdete tu.
 

 

Antibakteriálne a vodeodpudivé oblečenie 
Exkluzívne Vám predstavujeme špičku zdravotníckeho oblečenia REVOLUTION TECH a ich kolekciu so špeciálnou úpravou CERTAINTY PLUS®.
 

Stop bielym plášťom!

 

 

 

 

 

V nemocniciach, detských ordináciách a na klinikách sa každú sekundu odohráva  emotívny, radostný a niekedy aj strhujúci príbeh. Takmer každého z nás obklopia nepríjemné pocity, keď sa v tomto prostredí objaví.

Ako pacient aj ako doprovod vnímame a sledujeme všetko, čo sa okolo deje, a práve pohľad na Vás, milé sestričky, lekári a lekárky nás všetkých dokáže ukľudniť a rozveseliť.

 

Na veľkosti záleží

 

Kvalitné a pohodlné XXL zdravotnícke oblečenie

Každý z nás vyzerá inak. Sme malí, veľkí, štíhli alebo máme nejaké kilo naviac. Každý z nás chce vyzerať elegantne a hlavne, všetci sa chceme cítiť pohodlne. Pre lekárov a sestričky je extrémne dôležité nosiť počas pracovného dňa čo najpohodlnejšie oblečenie. Hlavné je zaistiť maximálny komfort a pohodlnosť pohybu pri všetkých činnostiach. Nie vždy je v zdravotníckych zariadeniach taká uniforma k dispozícií. Veľký problém môže byť zohnať vôbec nejaký zdravotnícky odev práve vo veľkostiach XL-5XL. Keď už sa niečo vyskytne, nevyhovuje to podmienkam, v ktorých lekár či zdravotná sestra musí pracovať.

 

 

Milí Stomatológovia, dentálne hygieničky a zubné laborantky

Na to, aby sme sa mohli veselo usmievať od ucha k uchu potrebujeme práve Vás. Náš úsmev by bez Vás nebol nikdy tak krásny a dokonalý.

Vďaka nám aj vy môžete v práci vyzerať dokonale. Máme pre Vás úžasné blúzy s potlačou zuby. Vyzerajú super! Je to drobnosť, vďaka ktorej sa budú u Vás pacienti cítiť dobre.

 

 

Zaujímavá história stomatológie

Prečo sa aj dnes nájde množstvo ľudí, ktorí sa obávajú návštevy zubného lekára a ošetrenia zubov? V histórii bol strach zo zubárov opodstatnený. Pátrajte s nami hlbšie do histórie a zistíte, kam sa zubné lekárstvo posunulo. Ani drobný zákrok by nemal bolieť. Nie vždy tomu v minulosti tak bolo ..Úryvok z knihy Domáci lekár pred 100 rokmi ...

 

"Vezmeme do úst vlažnú vodu a trieme zuby prstenníkom (prstom), toto budeme opakovať dovtedy, pokiaľ nevyjde z úst voda čistá, čo môže po prvý raz trvať asi pol hodiny. Čierne zuby treba zo začiatku trieť tiež trochou popola dutinkového, pemzou či práškom zubným. Škaredé, čierne miesta treba najskôr nejakým ostrým predmetom oškriabať, alebo si dáme raz zuby dôkladne očistiť dentálnemu hygienikovi a potom ich ošetrujeme sami ďalej. "

 

20 dôvodov, prečo si zobrať zdravotnú sestričku za manželku

Skutočne by ste si mali nájsť zdravotnú sestričku. Sú to totižto super-hrdinky medzi ženami. Teraz zistíte prečo.

1. Je to ANJEL, a práve Vy ho máte doma a bude Vás vždy chrániť.

2. Je krásna. Každý Vám bude sestričku závidieť.

3. Je prirodzená. Sestrička vie byť krásna, aj keď je unavená po nočnej.

4. Je sexy. Už len kvôli tomu, že nosí kostým.

5. Je to hrdinka. Keď sa ocitne pri nehode, rozhodne nebude len stáť a pozerať sa. A Vy môžete byť na ňu pyšný.

 

360° fotografia

Pozor!!

Prinášame Vám novinku, ktorá Vám umožní pozrieť si naše blúzy z každého uhla. Snažíme sa byť iní a čo najviac Vám pomôcť a zjednodušiť vyberanie oblečenia na našom e-shope.

Vďaka 360° fotografií produktu si pozriete naše produkty spredu, zboku, zo zozadu. Môžete vidieť každý detail, ktorý blúzy a nohavice skrývajú.

Na našom webe si teraz môžete pozrieť takmer všetky blúzy a nohavice v 360° zobrazení. Stačí si už len vybrať to, čo bude pre Vás tou najlepšou voľbou a najviac bude spĺňať Vaše požiadavky.

 

 

 

Ako vznikol stetoskop
 
Stetoskop, alebo fonendoskop, je symbolom doktorov. Začalo to papierovou rolkou, dnes môže lekár vďaka nemu počúvať tlkot srdca vo vesmíre. Ako táto pomôcka vznikla sa dozviete v článku nižšie.
 
Moderný fonendoskop oslavuje päťdesiat rokov. Za pol storočia sa v medicíne udiali ohromné pokroky a nie je tomu inak ani u vývoja tohto lekárskeho nástroja, aj keď na prvý pohľad sa nám môže zdať, že sa nijak nemení.
 

Novinky mesiaca MAREC


LIMITOVANÁ SÉRIA NOVINIEK NA MESIAC MAREC  
 
Tento mesiac sme si pre Vás pripravili špeciálnu limitovanú sériu nových potlačových blúz dostupnú len tento mesiac.

Ako prvú Vám predstavujeme blúzu s potlačou PSÍ SALÓN.

Blúza PSÍ SALÓN má sýto ružový podklad. Na blúze môžete nájsť vzory psíkov v salóne ako: psíka na manikúre, psíka u kaderníka, psíka v bublinkách vo vani, psíka s natáčkami,  psíka na vankúšiku, psíka obdivujúceho sa v zrkadle. Okrem psíkov, v rôznych pózach, na blúze nájdete obrázok psieho salónu, hviezdičiek a otlačkov labiek.

Dámska blúza PSÍ SALÓN je všestranne využiteľná. Je vhodná predovšetkým pre zamestnancov psích salónov, skrášľovacích salónov, veterinárov , lekárov, sestričky a učiteľky pracujúce s deťmi. Prejsť na stránku produktu.

 
 

15 spôsobov ako profesia sestričky zmení Tvoj život:

Profesia sestier sa mení..

Priemerný vek sestričiek sa znižuje rovnako ako aj počet rokov v praxi. Ako sestra s takmer desaťročnými pracovnými skúsenosťami sa cítim "stará".
 
Často uvažujem nad tým, prečo si mladí ľudia zvolia toto povolanie. Čo si myslia, aká bude táto práca? Čo si myslia že robíme?
 

 
 

Novinky mesiaca FEBRUÁRŠtýlový dámsky laboratórny plášť  s ¾ rukávom vďaka svojmu elegantnému strihu sadne na každú postavu. Plášť je na zadnej strane stiahnutý pásom, aby sa lepšie prispôsobil postave. Zapínanie na gombíky. Na plášti sa nachádzajú 4 predné vrecká a pútko na menovku. 

 
 

Podporte svojím nákupom ligu proti rakovine.

4.2. - Dnes je deň boja proti rakovine.

Pomôžte aj vy ľuďom s rakovinou a podporte ich kúpou blúz z našej ponuky.
Ktoré kúpite na : www.medical-uniforms.sk/damske-bluzy

Z každej predanej blúzy v tento deň pošleme čiastku 2% z predajnej ceny ako príspevok na účet Ligy proti rakovine SR, www.lpr.sk.
Podpora ligy proti rakovine
 

Svetový deň zdravia 2018: rok boja proti obezite

Zdravotnícke oblečenie a Svetový deň zdraviaDňa 7. apríla 1948 vznikla Svetová zdravotnícka organizácia (WHO). Od tohoto roku si tento deň pripomíname ako svetový deň zdravia. Každý rok sa zvykne vyhlásiť téma, ktorou sa bude tento deň zaoberať. Vždy sa to týka aspektov zdravia a dôležitých tém, ktoré treba dať do pozornosti. Zdravotníctvo neustále prebieha vývojom. Od časov kedy WHO vznikla sa zmenil okrem prostredia nemocníc, technológie a liečebných postupov aj prístup samotných lekárov a sestričiek. Návštevy lekára sa v súčasnosti bojí veľké percento pacientov. A časť z nich sa preto návštevy u lekára úplne vyhýba. Pomôcť spríjemniť pacientov pobyt v nemocnici alebo na vyšetrení môže viacero okolností. Sú to napríklad vzdušné a živé prostredie použitím živých farieb alebo rastlín. Moderné prostredie nemocnice na pacienta pôsobí dojmom, že aj služby, ktoré v zariadení dostane budú na úrovni 21. storočia. A tiež je to prístup lekárov a sestričiek, s ktorými sa spája ich odev. Staré fádne zdravotnícke plášte dnes nahrádza príjemnejšie zdravotnícke oblečenie s motívmi, ktoré potláčajú pocit nervozity.

 

Darčekové poukážky | medical-uniforms

Darčekové poukážky na nákup zdravotníckeho oblečenia

 

 

Aj tento rok sme pre vás pripravili darčekové poukážky v hodnote 20€, 30€ a 50€. Ak si nie ste istý farbou, strihom alebo dokonca či radšej kúpiť nohavice alebo blúzu - netrápte sa. Darujte darčekovú poukážku!

Darčekové poukážky ponúkame v 2 verziách – elektronickej a tlačenej.

 

24. september - Svetový deň srdca

Zdravotnické oblečenie a Svetový deň srdca

 

Nádherný deň symbolizujúci starostlivosť, vďaku a lásku, ktorú si naše srdce zaslúži na dennej báze, aj o tom je tento krásny sviatok. Nemenej než o zvyšok nášho tela by sme sa mali starať o naše srdce,  a taktiež aj celkové psychické zdravie, ktoré je najsilnejšou pumpou v našom tele úzko prepojené. Akých bodov by sme sa teda mali držať, aby naše srdce bolo zdravé a šťastné každým dňom?

 

 

Fotosúťaž

Fotosúťaž v zdravotníckom oblečení

Radi by sme sa s vami podelili a zároveň pochválili fotografiami, ktoré ste nám poslali v rámci našej FOTOSÚŤAŽE o 50,-€ poukážku na nákup zdravotníckeho oblečenia na našom eshope. Sú ozaj perfektné! Ešte raz veľmi pekne ďakujeme!!! Ste nádherní!!! Nech sa páči - spoznajte našich finalistov ;)

 

Svetový humanitárny deň

Zdravotnícke oblečenie a Svetový humanitárny deň

Svetový humanitárny deň – vzdajme hold všetkým, čo chránia zdravie a životy ľudí


Sú tu s nami snáď od nepamäti. Uznávaní, ospevovaní, „zázrační“... Tí, ktorým mnohí vďačili alebo doposiaľ vďačia za to, že dostali druhú šancu na život. Pýtate sa o kom je teda vlastne reč? Humanitárni pracovníci, dobrovoľní lekári, sestričky, učitelia, požiarnici, vojaci, aj tí, ktorí tomu zasvätili celý život. Naši pozemskí „anjeli“ strážni, ktorí riskujú ich bezpečnosť za bezpečnosť iných, ich životy za tie cudzie. Týchto, vskutku, hrdinov by sme mali uznávať a stavať ich na piedestál každý deň, no špeciálne dnes priatelia, im spoločne vzdajme hold a vyslovme jedno veľké Ďakujem za to, že sú medzi nami. Práve dnes, 19. augusta celý svet spoločne ruka v ruke oslavuje Svetový humanitárny deň a vzdáva tak vďaku nejednej skvelej duši, ktorá každý deň prekonáva vlastné hranice výmenou za lepší život tých druhých.

 

Svetový deň alergií

Zdravotnícke oblečenie a Svetový deň alergií

Aj keď s obmedzením, s alergiou sa dá žiť

Slovo alergia sa častokrát používa v súvislosti s vecami alebo ľuďmi, ktorých nemôžeme vystáť. No v skutočnosti predstavuje niečo, čo komplikuje každodenný život podstatnej časti obyvateľstva a počet ľudí, ktorí ňou trpia neustále rastie. Alergiou na svete trpí vyše 600 miliónov obyvateľov, a aj preto je právom označovaná ako jedna z civilizačných chorôb tohto storočia.

 

 

Avon pochod 2017

Zdravotnícke oblečenie a Avon pochod

AVON POCHOD podporí nádhernú myšlienku už deviatykrát
Nepochybujeme, že ste už o značke AVON počuli, no vedeli ste, že táto americká firma je tu pre ženy už 131 rokov? Tak dôvod vzniku firmy, ako aj vznik AVON pochodu mali obe rovnaký zámer, a to pomáhať ženám! No zatiaľ čo pôvodná myšlienka bola všeobecná pomoc ženám, AVON pochod sa sústredí iba na boj proti rakovine prsníka a to už od roku 1992. Tento podnet vznikol v materskej AVON firme v Spojených Štátoch a zameral sa na podporu projektov v boji proti tejto škaredej chorobe, ktorá patrí medzi tretie najčastejšie nádorové ochorenie celosvetovo.

 

 

Svetový deň darcov krvi

Zdravotnícke oblečenie a Svetový deň darcov krvi Prečo by ste mali darovať krv?
14. jún 2017 - tento významný a vskutku dôležitý dátum sa blíži a to čo raz rýchlejšie. Povedzme si teda niečo o tejto krásne akcii a zároveň si pripomeňme prečo by sme mali darovať krv, ak môžeme...

 

5. máj - Svetový deň čistých rúk

Zdravotnícke oblečenie a svetový deň čistých rúkMožno ste už počuli o tomto sviatku, ktorý sa bude tento rok konať už deviaty krát. No, ak ste predsa jedným z tých, ktorí o tomto „sviatku“ čítajú po prvý raz, povieme vám o ňom niečo viac. Tento medzinárodný sviatok bol založený organizáciou WHO (World Health Organization) a prvýkrát oslávený v roku 2009. Hlavným cieľom projektu bolo podporiť zlepšenie hygieny rúk v zdravotníckych zariadeniach.

 

 

 

 

Medzinárodný deň Zeme

Medzinárodný deň zeme 22. Apríl. Tento dátum nie je venovaný ničomu inému ako našej nádhernej modro-zelenej planéte. Deň Zeme bol oficiálne vyhlásený v roku 1969.
Prvý krát bol tento deň oslavovaný v San Franciscu – v tej dobe sa táto oslava brala nielen ako ekologicky zameraný sviatok, ale aj ako akýsi protest proti vojne vo Vietname. 


 

 

7.apríl - Svetový deň zdravia

Zdravotnícke oblečenie a Svetový deň zdravia Hovorí sa, že najdôležitejšie v živote človeka je zdravie. Je skutočne jednou z najdôležitejších vecí. Ak nie sme zdravý, je samozrejmé, že sa nám žije ťažšie. Preto by sme nemali podceňovať starostlivosť o náš organizmus. Pitný režim, umývanie rúk, či otužovanie v zimných mesiacoch patrí k aktivitám, ktoré mnohí z nás robia ale niektorí zasa naopak podceňujú. 7. apríla si spolu pripomeňme, čo je v živote dôležité.

 

Patríte medzi zdravotné sestry dodržujúce pitný režim?

Zdravotnícke oblečenie a dodržiavanie pitného režimu22. marec - Svetový deň vody

Nič nie je dôležitejšie ako dodržiavanie pitného režimu a dostatočný prísun tekutín pre organizmus, čo ako zdravotné sestry, samozrejme veľmi dobre viete. Pri zisťovaní anamnézy je jednou z prvých otázok smerovaných na pacienta – Pili ste dnes dostatočné množstvo vody? 

 

8. marec - Medzinárodný deň žien!

Zdravotnícke oblečenie a Medzinárodný deň žien  Medzinárodný Deň Žien! Deň všetkých nádherných dám. Máme pre Vás otázočku – viete, odkiaľ tento sviatok pochádza? Dnes to vie len málokto, no za jeho vznikom stoja – ako inak – silné ženy!

 

Čo sa deje v našom tele, keď sme zamilovaní?

Zdravotnícke oblečenie a láska Motýliky v bruchu, zvýšený počet úderov srdca, nervózne potenie a začervenanie líc.  Pravdepodobne si tieto symptómy pamätáte ešte z vašich stredoškolských čias.  Na začiatku vzťahu nastáva u jedincov séria vskutku fascinujúcich chemických reakcií, ktoré sa prejavujú skrz nervový systém a hormóny. Pripravili sme si pre vás niekoľko vecí, ktoré sa dejú vo vašom tele po tom, ako sa zamilujete.

 

Dlhé nočné smeny môžu viesť k zvýšenému výskytu rakoviny prsníka

Zdravotnícke oblečenie a dlhé nočné smeny 4. február – Svetový deň boja proti rakovine

Je veľmi dôležité bez ohľadu na vek, pohlavie alebo profesiu, starať sa o seba. A špeciálne to platí o zdravotných sestrách, ktoré väčšinu svojho času venujú starostlivosti o druhých a na seba často zabúdajú.

 

 

Láska na pracovisku - ako randiť s kolegami

Zdravotnícke oblečenie a láska na pracovisku Stáva sa, však? Aj keď vám rozum hovorí, že by ste sa nemali zapliesť s kolegom, občas sa tomu nevyhnete... A áno, niekedy môže mať taký vzťah rozprávkový koniec.

V náročnom prostredí, aké vládne v zdravotníctve, však môže „románik na pracovisku“ spôsobiť mnohé problémy: takýto vzťah vás môže rozptyľovať, najmä ak svojho partnera stretávate často, a môže spôsobiť, že sa vaši kolegovia budú cítiť nepríjemne, či dokonca nevítane.

 

Zaujímavé fakty o zdravotných bratoch

Zdravotný bratiaZdravotných bratov (ekvivalent k povolaniu zdravotná sestra) je ako šafránu. Záujem o toto povolanie zo strany mužov neustále klesá. K roku 2015 bolo na Slovensku v tomto odbore registrovaných len 750 mužov, čo predstavuje 1,83 % zo všetkých zdravotných sestier. Pre porovnanie, na Malte pôsobí cca 40% zdravotných bratov, zatiaľ čo v USA toto povolanie vykonáva necelých 10% mužov.

 

Halloween

Vedeli ste, že: 1. Sviatok Halloween je typickým americkým sviatkom, avšak jeho história má korene v Európe, u Keltov a Slovanov? Američania tento sviatok prevzali od európskych prisťahovalcov. Oslavuje sa v noci 31.10. a pôvodom je to pohanský keltský sviatok.  Kelti totiž verili, že práve v tento magický dátum sa duše mŕtvych vracajú na zem a snažia sa ovládnuť všetko živé. Ako ochrana im slúžili svetlonosi - vyrezávané tektivice so sviečkou vo vnútri.

 

Bolesť chrbta? Skúste tieto 4 veci

Zdravotnícky personál a predchádzanie bolesti chrbtaDvíhanie pacientov, neustále státie na nohách, behanie z jednej izby do druhej ... toto všetko zažíva zdravotný personál, na ktorý sa kladú vysoké fyzické nároky. Ošetrovanie sa podľa štatistík radí k povolaniam s najväčšími fatálnymi poraneniami pohybového aparátu.

 

5 najlepších chuťoviek počas 12-hodinovej smeny

Zdravotnícke oblečenie a jedlo na 12 hodinovú smenuK práci zdravotných sestričiek patria aj dlhé pracovné smeny. Či už ich milujete alebo nie, jedna vec je istá, 12-hodinové smeny sa Vám postarajú o dlhý deň  alebo noc. Ak chcete Vašu pracovnú smenu lepšie zvládnuť, pre zachovanie  energie a mentálnej ostrosti je nevyhnutná správna výživa.

 

Predstavujeme antibakteriálnu a vodeodpudivú technológiu CERTAINTY PLUS

Tento mesiac predstavujeme v našom e-shope Novinku – produkty s technológiou CERTAINTY PLUS. Ide o vylepšenú antibakteriálnu technológiu Certainty o vodeodpudivú bariéru zamedzujúcu vsiaknutiu tekutín a nečistôt do tkaniny.  Všetky nečistoty zostávajú na povrchu a  jednoducho sa zotrú. Táto patentovaná technológia je vo svete známa aj ako Nanotex. www.nanotex.com

Zdravotnícke oblečenie a antibakteriálna a vode odolá úprava

 

Revolučná technológia CERTAINITY na Slovensku.

Zdravotnícke oblečenie a revolučná antibakteriálna úprava Každý sa chce cítiť pohodlne a v bezpečí. Hlavne pri práci. Pri práci zdravotníka má slovo bezpečie hneď dva významy.  Prvým je bezpečie ako zázemie a druhým bezpečie ako ochrana – ochrana pred bezprostrednými hrozbami z okolia, ktorým musia zdravotníci čeliť každý deň. Hrozbám v podobe neviditeľných vírusov a baktérii.
Tento mesiac prinášame na trh novinku v podobe revolučnej technológie CERTAINTY. Podstatou technológie je antibakteriálna úprava textílii, ktorá zabezpečuje dlhotrvajúcu sviežosť a ochranu proti nechceným baktériám.

 

5 tipov pre zdravotné sestry, ktoré sa vrátili do školy

Zdravotnícke oblečenie a  zdravotné sestry opäť v škole Máte svoj zošit? A čo váš externý flash disk? Už ste si ožehlili Vašu rovnošatu? Máte zastrúhané ceruzky? 
Dobre. Dáme Vám niekoľko životných rád, resp. tipov ako prežiť zdravotnú školu. Ste pripravené?

 

Posaďte sa, relaxujte a odpočívajte

Odpočinok pre zdravotný personál

Pamätáte si, kedy ste sa cítili úplne zrelaxovaná?
Našťastie, máme pre Vás zopár tipov, ktoré Vám pomôžu preniesť sa z prostredia nemocnice a každodenných povinností do sveta relaxu.

 

Súťaž „Vyhraj zdravotnícke oblečenie“

Zapojili jste se do naší soutěže „Vyhraj zdravotnické oblečení“?

Stačilo se jen zaregistrovat na našem e-shopu a byli jste ve hře O všem je už rozhodnuto! Známe jméno šťastného výherce slevového kupónu na nákup zdravotnického oblečení.

Podívejte se, jestli to nejste právě Vy....

Súťaž o zdravotnícke oblečenie
 

Zábavný sprievodca pre sestričky, ako prežiť jeseň a chladné počasie

Zábavný jesenný sprievodca pre zdravotný personálZ profesijného hľadiska, vieme čo sprevádza leto, niekoľko spálenín od slnka, úpaly, nehody vo vode, kombinácia rôznych iných nehôd, očkovania detí, ktoré prichádzajú doslova v hodine dvanástej. Vieme, ako v takýchto prípadoch reagovať.

A čo Váš osobný život? Ponúkame Vám rady, ako prežiť chladné jesenné počasie.

 

10 tipov ako odbúrať stres z práce

10 tipov zdravotníckeho personálu ako odbúrať stresByť zdravotnou sestrou je všetko, len nie ľahká práca. Ponúkame Vám niekoľko tipov priamo od zdravotných sestričiek, ako odbúrať stres z práce. Veríme, že tieto rady Vám prinesú aspoň čiastočný pokoj.

 

Čo jesť počas nočnej smeny?

Zdravotnícky personál a zdravé jedlo počas nočnej smeny Jesť zdravo na nočnej smene, optimalizovať Vašu energetickú hladinu a cítiť sa pritom plná, to je hotová veda. Tu je niekoľko rýchlych tipov a nápadov, ktoré Vám pomôžu vyhnúť sa neskorej a nezdravej večeri keď pracujete v noci.

 

10 tipov od sestričky ako neostať chorá

Zdravotnícky personál a 10 tipov proti chorobeZdravotné sestry sú vždy v centre chorôb. Trávia veľa času vo vnútorných priestoroch, bok po boku s ľuďmi, kolegami. Vytvára sa tak vhodné prostredie pre mikroskopických smrteľných nepriateľov spôsobujúcich ochorenie.Som si istá, že my všetci sme tak trochu chorí (áno, slovná hračka) z tipov, ako predchádzať prechladnutiu, tak prečo si to ešte raz nezopakovať? Opakovanie je predsa matka múdrosti.

 

10 fráz, ktoré sestry používajú najčastejšie

10 fráz, ktoré používa zdravotný personálPribližne 37 034 686  :-) zdravotných sestier bolo oslovený otázkou: Aká je najčastejšia fráza, ktorú používajú počas dňa? Niektoré zdravotné sestry nám poskytli  praktické a užitočné odpovede. Nižšie uvedené frázy vychádzajú z pier zdravotných sestier najčastejšie.

 

10 filmov z lekárskeho prostredia, ktoré musíte vidieť

10 filmov pre zdravotnícky personálAj napriek tomu, že vídavate reálne situácie každý deň, je zábavné vidieť, ako tieto situácie interpretuje Hollywood – aj keď sú to občas nezmysly.
Či už máte náladu na starú drámu alebo šialenú komédiu, nasledujúce výbery filmov Vás určite pobavia.

 

9 vecí, ktoré si prajete, aby Vaši pacienti vedeli

Rady zdravotníckeho personálu, ktoré by pacienti mali vedieťVaša práca by mohla byť o to ľahšia, keby si Vaši pacienti uvedomili týchto 9 faktov...

 

5 dôvodov, prečo by si každá zdravotná sestra mala adoptovať psíka

5 dôvodov pre zdravotnícky personál na adopciu psíka Aj vy sa pohrávate aspoň dvakrát do mesiaca s myšlienkou zaobstarať si psíka? Ale realita býva častokrát iná a Vaša polo-optimistická tvár sa pri tejto myšlienke mení, keď si uvedomíte, že na niečo také nemáte čas...

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia