Zdravotnícke šaty

 
 
 
Zdravotnicke_oblecenie_slider.jpg
 
 
 
 
Filter
Cenová hladina
Veľkosť
×
Zrušiť filter
 
 
 
 

Pohodlné šaty určené pre zdravotnícky personál. 

 
 

Zdravotnícke šaty

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
 
Dámske šaty zapínanie na gombíky
K_Dámske šaty

Dámske šaty zapínanie na gombíky

Dostupné varianty
Dostupné v 1 variante
40,00 €
Dámske šaty zapínanie na gombíky, 3/4 rukáv
Dopredaj - zľava
Posledné 3 kusy

Dámske šaty zapínanie na gombíky, 3/4 rukáv

Dostupné varianty
Dostupné v 1 variante
40,00 € 25,99 €

 
 

Zdravotnícke šaty

Tieto šaty predstavujú ženskosť a eleganciu, ktorá sa postupne vytráca z nemocničných oddelení a ambulancií. Pohodlné, praktické a v letných mesiacoch neoceniteľné - také sú zdravotnícke šaty.

Majú obrovské množstvo výhod, z ktorých im nemožno uprieť práve praktickosť. Vrecká na šatách pri naplnení neobmedzujú pri pohybe a nespôsobujú, že sestričke alebo lekárke buď spadnú nohavice alebo sa natrhne vrecko na blúzke. Ak máte na sebe šaty, môžete sa kľudne načahovať za  infúziou alebo iným vyššie položeným predmetom, bez toho, aby ste sa museli obávať, že niekomu ukážete brucho alebo lem spodných nohavičiek. Taktiež je možné kombinovať nosenie zdravotníckych šiat s nohavicami.

Aj keď sa zdravotnícke šaty môžu javiť ako sezónna záležitosť, naša spoločnosť má niektoré modely v ponuke celoročne.

Počas dlhých a náročných služieb v zdravotníctve je dôležité sa cítiť nielen pohodlne, ale tiež aj dobre vyzerať. Zdravotnícke šaty z našej ponuky spĺňajú obe vlastnosti, skvele sadnú na akúkoľvek postavu, sú nekrčivé, priedušné a veľmi príjemné na nosenie, hlavne počas letných mesiacov. Šaty sú naviac veľmi odolné a trvanlivé, skvele držia farbu aj tvar, a to aj po niekoľkom vypraní.
 
Praktické vrecká umožňujú mať pri sebe neustále všetky lekárske nástroje, ktoré práve potrebujete. Lekárky, ošetrovateľky, laborantky, masérky či zamestnankyne kozmetických salónov ocenia ľahkú údržbu a pranie šiat, takisto ako aj skvelý pocit po celodennom nosení.

Či už sa cítite lepšie v obtiahnutých  šatách, alebo dávate prednosť voľnejším a vzdušnejším strihom, tu si rozhodne vyberiete. V našich zdravotníckych šatách sa budete počas výkonu vašej náročnej profesie nielen cítiť pohodlne, ale aj skvelo vyzerať, a to všetko za príjemnú cenu.
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia